Zapraszamy do udziału w zajęciach cyklicznych

Wszystkie zajęcia w CKiA są bezpłatne, o przyjęciu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń. Tworzona jest także lista rezerwowa.

W przypadku czterech nieobecności na zajęciach, uczestnicy będą skreślani z listy. W takim wypadku, na wolne miejsce, zapraszamy osoby z listy rezerwowej, według kolejności zgłoszeń. W przypadku zajęć, które trwają dwa semestry  – dozwolone są 4 nieobecności w semestrze.

Zapisy na zajęcia odbywają się wyłącznie elektronicznie poprzez portal Strefa Zajęć. Zapisy na nowy semestr zajęciowy ruszą 10/01/2024 o godz. 12:00.

Pierwszym krokiem, aby zapisać się na nasze zajęcia, jest założenie indywidualnego konta oraz subkonta dla dziecka na stronie: Link odnosi do strony zewnętrznej – strefazajec.pl.

Rejestracja jest jednorazowa, każda osoba posiadająca konto może zapisać siebie lub swoje dziecko (warunkiem jest stworzenie subkonta) na dowolne zajęcia. Do rejestracji konieczne jest posiadanie adresu e-mail.

Prosimy o podawanie prawdziwego wieku dziecka – jeżeli wiek dziecka zostanie zaniżony lub zawyżony będziemy musieli usunąć dziecko z listy uczestników. Przedział wiekowy uczestników ustalają instruktorzy.

Prosimy także o uważne wpisywanie swojego numeru telefonu oraz adresu mailowego – dane podane przy rejestracji służą nam do kontaktowania się z Państwem w sprawach dotyczących zajęć, na które się Państwo zapiszą.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek problemy z rejestracją, prosimy skorzystać z instrukcji.

Poniżej przedstawiamy naszą ofertę.

Poprzez kliknięcie w grafikę prezentującą wybrane przez Państwa zajęcia, zostaniecie Państwo przekierowani na Strefę Zajęć – gdzie znajduje się: opis tych zajęć, przedział wiekowy, ilość miejsc oraz terminy lekcji. 

Zapisy na sezon wrzesień-grudzień 2023 poprzez portal Strefa zajęć zostaną uruchomione w ŚRODĘ, 10 STYCZNIA 2024, o godz. 12:00

CKiA zastrzega sobie możliwość nie utworzenia grupy, jeśli liczba chętnych będzie niższa niż 50% przewidywanych osób w grupie.

Osoby zapisane na kursy roczne, do których zaliczamy:

Akrobatykę, akro-break, balet (wszystkie grupy), judo (wszystkie grupy), naukę gry na gitarze, robotykę (wszystkie grupy), rysunek i malarstwo: grupa dla dzieci i młodzieży oraz grupa dorosła (obie prowadzone przez Agnieszkę Czyżowską – Nykę), Teatr po Godzinach, Wtorki z Seniorem, zajęcia wokalne (wszystkie grupy) i zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży – NIE MUSZĄ SIĘ PONOWNIE ZAPISYWAĆ!

Większość grup rocznych to grupy zamknięte, ale do części będzie się można jeszcze dopisać.

Jeśli zauważycie Państwo jakiś błąd, będziemy wdzięczni za informację, wprowadzimy odpowiednie poprawki 🙂

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zajęć.

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK