Planowane wydarzenia

Na 8 czerwca planowany jest Festyn Rodzinny, podczas którego odbędzie się ślub Mieszka i Dobrawy 🙂

Zapraszamy na warsztaty, podczas ktorych przygotujemy się do tego wydarzenia- wykonamy wianki dla dziewczynek i miecze dla chłopców. Uruchomimy też maszyny do szycia, aby przygotować stroje.

Zapraszamy serdecznie. 

Liczba miejsc ograniczona. 
Zapraszamy do zapisywania się poprzez e-mail:zajecia@ckia.waw.pl, lub telefonicznie 574 888 871

Zaczynamy o 14:00 w CKiA, ul. Siarczana 6 – tam odbędzie się ślub Mieszka I i Dobrawy. Następnie orszak ślubny przemaszeruje w miejsce, gdzie będziemy się weselić- boisko przy Szkole Podstawowej nr 58 im. Tadeusza Gajcego przy ul. Mieszka I 7.
Tam czeka nas atrakcji co niemiara!
Niech się stawią wszyscy, wici rozpuszczamy i na zabawę zapraszamy 🙂
Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu z budżetu partycypacyjnego.

Organizatorem koncertu jest Teatr BAJ. Koncert powstał i odbędzie się w ramach projektu artystycznego pod nazwą Projekty rewitalizacyjne: „Praskie partnerstwa pedagogiczno-teatralne”, „Praska Dorożka Teatralna na Podwórzach”, realizowanego przez Teatr przy wsparciu finansowym miasta stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.

Zapraszamy na spotkanie z trenerami BrainGYM, którzy znają sposoby na pokonanie podstawowych przeszkód utrudniających proces uczenia się, oraz znają receptę na osiąganie lepszych wyników i efektywne rozwijanie swojego potencjału.

Wykład skierowany jest do rodziców dzieci w wieku 8-16 lat.
Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: zajecia@ckia.waw.pl lub tel. 574 888 871