Planowane wydarzenia

Taki pomysł: kobiety i dzieci robią na Siarczanej hałas!. Co Wy na to?
Iga i Bartek pokażą co i jak – nie trzeba nic umieć – wystarczy energia, uśmiech i chęci. 
Warsztaty odbędą się w dwóch grupach – zespół kobiet i zespół dzieci. 
Zapraszamy do zapisów. 
Liczba miejsc ograniczona. 
Prosimy o zapisy dzieci w wieku od 5 do 10 lat.

Warsztaty składają się z trzech dwugodzinnych spotkań: 6,7,14 kwietnia, godz. 13:00-15:00.

Zapisy: zajecia@ckia.waw.pl
lub telefonicznie: 574 888 871

Kochani sąsiedzi i sympatycy! Z pomocą Urzędu Dzielnicy Targówek chcemy zorganizować sprzątanie najbliższego otoczenia willi na Siarczanej, aby na dobre pożegnać zimę i miło spędzić czas w sąsiedzkim towarzystwie. Jedyne co może się przydać to Wasz uśmiech, grabie do liści i energia do działania. Widzimy się 9 kwietnia o godzinie 17:00 w holu głównym Siarczanej 6. Po naszej brawurowej akcji zapraszamy na orzeźwiającą lemoniadę i pyszne siarczanki!”

Palma, która ma 2 metry wysokości? – to dopiero wyzwanie! 🙂 Pomoże nam je zrealizować pani Wiesława Bogdańska, która przyjedzie do nas z Kadzidła.
W przerwie zaprosimy Was na ciasteczka i herbatę i kawę.
Co Wy na to?
Zapraszamy do zapisywania się poprzez e-mail:zajecia@ckia.waw.pl, lub telefonicznie 574 888 871
Spotkanie odbędzie się w ramach realizacji projektu z budżetu partycypacyjnego.

W ubiegłym roku przed świętami Bożego Narodzenia na prośbę pomysłodawcy – Towarzystwa Przyjaciół Warszawy Oddział Targówek Fabryczny zaprosiliśmy mieszkańców Targówka Fabrycznego do wspólnego zrobienia stroików świątecznych dla uczestników Powstania Warszawskiego. Chcemy powtórzyć wspólną akcję i zaprosić Was na warsztaty podczas których powstaną kolejne upominki dla Powstańców – tym razem o tematyce wielkanocnej. Kto może niech pomoże. Zapraszamy serdecznie 🙂

Wspólny wypiek chleba, wspólne sąsiedzkie śniadanie i wspólnie przygotowane sąsiedzkie stroiki – oto nasz plan na 13 kwietnia. Czy możemy liczyć również na Was?

Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na koncert Nicka Sincklera, na którym będziemy mogli posłuchać jego autorskiej twórczości w wersji akustycznej, z towarzyszeniem wirtuozów swoich instrumentów Artura „Boo Boo” Twarowskiego oraz Tomasza „Żaby” Mądzielewskiego.
Nick mieszka w Polsce od 11 lat. W tym czasie spotkał wielu artystów, z którymi współtworzył muzyczne projekty. Są wśród nich Kayah czy Natalia Kukulska, u których śpiewał w chórkach, Mateusz Krautwurst, który jest producentem jego płyty oraz Kasia Dereń, która użyczyła na niej swojego głosu.
Bezpłatne zaproszenia (dorośli i dzieci od 12 lat) będą wydawane w naszej siedzibie przy ul. Siarczanej 6 w dniach 23-25 kwietnia w godzinach 17:00-20:00. Ilość miejsc ograniczona, odbiór wyłącznie jednej osobie wydajemy maksymalnie 2 jednoosobowe zaproszenia.