Zajęcia dla młodzieży 

4 – 5 lat

29948313 - white silhouette round school icons with long shadows

Poniedziałki

16:00 – 17:00

Kurs z matematyki dla dzieci, który już od najmłodszych lat wprowadza we wspaniały, abstrakcyjny świat tej nauki. Jego celem jest zaprezentowanie dziecku różnorodnych aspektów matematyki w sposób, który umożliwi mu badanie, dyskutowanie, próbowanie swoich sił, zabawę oraz rozumienie liczb, wielkości, kształtów i wzorów.
Nasze zajęcia umożliwiają dzieciom odkrywanie i dostrzegania świata matematyki już we wczesnych latach ich życia. To niesamowite jak po pierwszych zajęciach z matematyki dzieci widzą figury geometryczne w każdym kącie swojego domu. Uczą się myśleć, czerpiąc z tego satysfakcję i radość, kochają liczyć i bawić się liczbami, a w szacowaniu i przewidywaniu stają się mistrzami, niejednokrotnie uzyskując lepsze wyniki od swoich nauczycieli.

Zadania i wyzwania matematyczne są dla naszych dzieci wielką frajdą. Solidnie przygotowani zawodowo nauczyciele, wykorzystują najnowocześniejsze techniki edukacyjne i rzetelnie skonstruowany program nauczania.

Program Matematyka EZO składa się z 8 poziomów nauczania, każdy poziom realizowany jest w przeciągu jednego roku szkolnego i składa się z 32 lekcji.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o zakwalifikowaniu się do udziału w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.