Kochani!
Szykujemy się na otwarcie i spotkanie z Wami „na żywo”. Przygotowujemy się uważnie byście mogli bezpiecznie, z zachowaniem wymogów sanitarnych korzystać z naszej oferty.
Zanim to nastąpi spróbujmy posumować i podliczyć działania online w CKiA.


Niespełna tydzień od ogłoszenia zamknięcia instytucji zaprosiliśmy Was do plastycznych, rodzinnych działań cyklem pn. „Zrób to z Mamą, zrób to z Tatą”, by potem ruszyć z warsztatami, spotkaniami z bajką i muzyką, z zabawami chemicznymi, ćwiczeniami i innymi aktywnościami w sumie publikując prawie 50 odcinków online i ponad 30 plansz plastyczno-artystycznych.
Dziękujemy za to, że tak licznie zaprosiliście nas do swoich domów i tak często aktywnie uczestniczyliście w naszych zajęciach-świadczy o tym liczba ponad 137 tysięcy wyświetleń naszych treści w tym czasie.
Wiemy z Waszych maili i telefonów jak trudne był to czas i jak ważne dla Was, i dla nas były nasze internetowe spotkania. Dziękujemy za to, że tak rozważnie podeszliście do zaleceń pozostawania w domach i za Wasze kciuki gdy my staraliśmy się wraz z instruktorami, artystami i pracownikami CKiA dostosować ofertę do nowej rzeczywistości.
Do każdego z cyklów możecie powrócić w dogodnym dla siebie czasie-są one dostępne na naszej stronie ckia.waw.pl w zakładce „filmy” oraz naszym kanale YouTube-Przystanek Siarczana.
Do zobaczenia niebawem na Siarczanej 😊
.