Dzień wolontariusza w CKiA. 02/12/2023.

Dzień wolontariusza w Centrum Kultury i Aktywności. 02/12/2023

Dzień wolontariusza w Centrum Kultury i Aktywności. 02/12/2023

Dziś obchodzimy międzynarodowy Dzień Wolontariusza!

Z tej okazji w CKiA, w minioną sobotę, świętowaliśmy razem z wolontariuszami i naszymi sąsiadami tę ważną okoliczność. Czas świąteczny to bardzo dobra okazja do dzielenia się tym, co najlepsze m.in. pasjami, czasem, życzliwością. Dlatego spędziliśmy ten dzień na dekorowaniu pierniczków, wianków i tworzeniu ozdób świątecznych. Wspólnie z naszymi sąsiadami ozdobiliśmy też choinki znajdujące się przed wejściem do CKiA.

To spotkanie miało na celu pokazanie, że są wokół nas osoby zaangażowane w pracę społeczną na rzecz innych i w rozwój wolontariatu w kulturze. Wolontariusze wspierają nas w wielu zadaniach m.in. przy organizacji przedstawień dla dzieci, koncertów, pikników i warsztatów. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za wsparcie naszych działań i przygotowanie fantastycznych warsztatów z okazji Dnia Wolontariusza.

Warsztaty odbyły się w ramach projektu „Wolontariat, to co nakręca mnie do działania”. Projekt jest realizowany w ramach działania „Warszawskie partnerstwa dla wolontariatu”, które stanowi element projektu “Ochotnicy Warszawscy”. Działanie finansowane jest ze środków m.st. Warszawy. Partnerami projektu są: Szkoła Podstawowa nr 58 im. T. Gajcego, Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie, Dom Kultury Zacisze w Dzielnicy.

GALERIA ZDJĘĆ

Post by ckiawawpl-admin

Comments are closed.