Centrum Kultury i Aktywności


Centrum kulturalno-oświatowe i dom kultury Dzielnicy Targówek w Warszawie, powołany do życia w 2018 roku.
Budynek będący siedzibą CKiA został zrewitalizowany w ramach projektu Ochrona dziedzictwa kulturowego m.st. Warszawy poprzez dostosowanie wybranych obiektów zabytkowych do wdrożenia nowej oferty edukacyjno-kulturalnej.
Od dnia 1 czerwca 2018 dyrektorem CKiA, powołanym przez Prezydenta m.st. Warszawy jest Agnieszka Szmulewicz.

Adres:


ul. Siarczana 6, 03-786 Warszawa

Adresy e-mail:


Sekretariat:


+48 577 888 748

Zapraszamy serdecznie do udziału w zajęciach cyklicznych

Wszystkie zajęcia w CKiA są bezpłatne, o przyjęciu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń. Tworzona jest także lista rezerwowa.

W przypadku czterech nieobecności na zajęciach, uczestnicy będą skreślani z listy. W takim wypadku, na wolne miejsce, zapraszamy osoby z listy rezerwowej, według kolejności zgłoszeń.

Zapisy na zajęcia odbywają się wyłącznie elektronicznie poprzez portal Strefa Zajęć. Zapisy na nowy semestr zajęciowy ruszą 7/09 o godz. 12:00.

Wyjątek stanowią grupy zaawansowane z następujących zajęć: Judo II, Balet III oraz Gimnastyka artystyczna II.

Na te zajęcia rekrutacja odbywa się na podstawie lekcji weryfikacyjnej, która odbędzie się w naszej instytucji w dniach:

5/09 o godz. 17:30 (Judo)

6/09 o godz. 17:00 (Balet) 

6/09 o godz. 18:30 (Gimnastyka artystyczna).

Wyboru do tych grup dokonują instruktorzy, na podstawie umiejętności kandydatów. 

Pierwszym krokiem, aby zapisać się na nasze zajęcia, jest założenie indywidualnego konta oraz subkonta dla dziecka na stronie: strefazajec.pl.

Rejestracja jest jednorazowa, każda osoba posiadająca konto może zapisać siebie lub swoje dziecko (warunkiem jest stworzenie subkonta) na dowolne zajęcia. Do rejestracji konieczne jest posiadanie adresu e-mail.

Prosimy o podawanie prawdziwego wieku dziecka – jeżeli wiek dziecka zostanie zaniżony lub zawyżony będziemy musieli usunąć dziecko z listy uczestników. Przedział wiekowy uczestników ustalają instruktorzy.

Prosimy także o uważne wpisywanie swojego numeru telefonu oraz adresu mailowego – dane podane przy rejestracji służą nam do kontaktowania się z Państwem w sprawach dotyczących zajęć, na które się Państwo zapiszą.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek problemy z rejestracją, prosimy skorzystać z instrukcji.

Poniżej przedstawiamy naszą ofertę.

Poprzez kliknięcie w grafikę prezentującą wybrane przez Państwa zajęcia, zostaniecie Państwo przekierowani na Strefę Zajęć – gdzie znajduje się: opis tych zajęć, przedział wiekowy, ilość miejsc oraz terminy lekcji. 

Na niektóre zajęcia cykliczne, jednorazowy zapis będzie obowiązywał przez cały rok szkolny – dwa semestry. Informacja o tym, znajduje się w opisie poszczególnych zajęć – na Strefie Zajęć.

Zapisy na sezon wrzesień-grudzień 2022 poprzez portal Strefa zajęć zostaną uruchomione

w ŚRODĘ

7  WRZEŚNIA 2022

o godz. 12:00

CKiA zastrzega sobie możliwość nie utworzenia grupy, jeśli liczba chętnych będzie niższa niż 50% przewidywanych osób w grupie.

Jeśli zauważycie Państwo jakiś błąd, będziemy wdzięczni za informację, wprowadzimy odpowiednie poprawki 🙂

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem zajęć.

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

image
https://ckia.waw.pl/wp-content/themes/hazel/
https://ckia.waw.pl/
#d8d8d8
style2
paged
Loading...
/home/ckiawawpl/ftp/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off