Zapraszamy serdecznie do udziału w zajęciach cyklicznych.

Wszystkie zajęcia w CKiA są bezpłatne, o przyjęciu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń. Tworzona jest także lista rezerwowa.
W przypadku dwóch nieusprawiedliwionych nieobecności na zajęciach uczestnicy będą skreślani z listy. W takim wypadku na wolne miejsce zapraszamy osoby z listy rezerwowej według kolejności zgłoszeń.

Zapisy na zajęcia odbywają się bezpośrednio w naszej siedzibie, ul. Siarczana 6, lub elektronicznie poprzez portal strefa zajęć . Pierwszym krokiem jest założenie indywidualnego konta oraz subkonta dla dziecka na stronie: strefazajec.pl.

Rejestracja jest jednorazowa, każda osoba posiadająca konto może zapisać siebie lub swoje dziecko (warunkiem jest stworzenie subkonta) na dowolne zajęcia. Do rejestracji konieczne jest posiadanie adresu e-mail.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek problemy z rejestracją proszę skorzystać z instrukcji.  

Poniżej przedstawiamy naszą ofertę. Poprzez kliknięcie na wybrane zajęcia wejdziecie Państwo na opis i terminy zajęć. Klikając na przycisk „zapisy” zostaniecie Państwo przekierowani do STREFY ZAJĘĆ bezpośrednio na wybrane zajęcia.

Osoby chcące zapisać siebie lub swoje dziecko osobiście, zapraszamy do naszej siedziby, ul. Siarczana 6 na „Dzień otwarty”  10 stycznia (piątek), w godz. 17:00-20:00.

Zapisy poprzez portal Strefa zajęć zostaną uruchomione 10 stycznia 2020 r. w godz. 21:00

CKiA zastrzega sobie możliwość nie utworzenia grupy, jeśli liczba chętnych będzie niższa niż 50 % przewidywanych osób w grupie.

Jeśli zauważycie Państwo jakiś błąd będziemy wdzięczni za informację, wprowadzimy odpowiednie poprawki 🙂

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem zajęć

Skip to content