Noc Muzeów 2023 w CKiA – warsztaty rzeźbiarskie. 13/05/2023

W minioną sobotę cała Warszawa tętniła życiem. Kultura była obecna wszędzie, dostępna dla każdego bezpłatnie. Noc Muzeów 2023 za nami 😉 W naszym parku, przy CKiA, odbyły się plenerowe warsztaty rzeźbiarskie zorganizowane wspólnie z Miastem Stołecznym Warszawa i Dzielnicą Targówek, z udziałem Fundacji Otwarta Strefa Kultury oraz Pracowni Łazarska. Przez cały wieczór, aż do późnych godzin nocnych wspólnie z uczestnikami tego ogólnopolskiego wydarzenia tworzyliśmy rzeźbę społeczną.

Tego wieczoru nasze Centrum Kultury odwiedziło mnóstwo osób z całej Warszawy. Było to niewątpliwie wydarzenie międzypokoleniowe, a także idealna przestrzeń do współdziałania z innymi uczestnikami. Na przygotowanych wcześniej elementach drewnianej rzeźby, wspólnie swoje wzory wykuwali seniorzy, osoby dorosłe, całe rodziny z dziećmi oraz młodzi mieszkańcy Warszawy – studenci oraz tegoroczni maturzyści.

Frekwencja była ogromna i bardzo cieszymy się, że nasza propozycja na to wyjątkowe wydarzenie spotkała się z tak dużym, ogólnomiejskim zainteresowaniem.

Wszystkim naszym gościom, którzy tego dnia byli z nami serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i ciepłe uśmiechy. Pięknie dziękujemy także Fundacji Otwarta Przestrzeń za profesjonalizm i świetne przygotowanie warsztatów.

Zapraszamy do naszego parku, gdzie sami możecie Państwo obejrzeć powstałą podczas Nocy Muzeów rzeźbę społeczną dla ptaków.

Do zobaczenia 😊

Post by ckiawawpl-admin

Comments are closed.