„Niepodległość jest fajna – opowieść muzyczna” – relacja z koncertu z dnia 13/11/2022.

Przepiękny i wzruszający koncert „Niepodległość jest fajna – opowieść muzyczna”, który odbył się w minioną niedzielę, został zorganizowany we współpracy z Samorządem Województwa Mazowieckiego z okazji upamiętnienia 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Było to niezwykłe widowisko, skierowane do publiczności wielopokoleniowej, które połączyło naszą historię ze współczesnością w przepięknym koncertowym brzmieniu i aranżacjach Orkiestry Kameralnej Silesian Art. Collective pod batutą Mateusza Walacha.

Zaproszeni soliści przypomnieli widowni wybitne utwory polskiej muzyki klasycznej oraz współczesne utwory rozrywkowe w aranżacjach symfonicznych.

Święto Niepodległości jest dniem szczególnym i chcieliśmy je uczcić z Państwem w sposób szczególny. Przy dźwiękach najwyższej klasy, w wykonaniu najlepszych artystów, wspólnie śpiewając w radosnej atmosferze.

Dziękujemy Państwu za to, że właśnie z nami zechcieliście świętować to wyjątkowe wydarzenie. Dziękujemy za obecność i wsparcie naszym Radnym Katarzyna Górska Maczanko oraz Justyna Rucyk.

Koncert był współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z koncertu.

Fotografie wykonane zostały przez: GreyVitone oraz Dorotę Koperską.

Post by ckiawawpl-admin

Comments are closed.