Koncert Charytatywny – Dla dzieci z Ukrainy.

Oczarowaliście nas swoimi głosami, wzruszyliście, pokazaliście, że muzyka daje nadzieję i łączy ludzi. Wczorajszy koncert charytatywny, który zorganizowaliśmy wraz z Fundacją Ave poruszył nasze serca do głębi i jeszcze bardziej uświadomił nam wszystkim, że mamy wspólne marzenia.

Wszyscy pragniemy wolności i pokoju.

Wczoraj zaśpiewali na naszej scenie artyści z Ukrainy i z Polski. Nasi goście z Ukrainy wyrazili swoją ogromną wdzięczność za to jak ciepło i z jakim oddaniem Polacy Im pomagają. Za otwarte serca i niewyobrażalne wsparcie. Oni wszyscy uciekali ze swojego kraju już po wybuchu wojny, widzieli na własne oczy to co większość z nas widzi tylko na ekranie. Mimo wszystko są pełni nadziei, ze już wkrótce wrócą do swojego kraju – wolnego od wojny. Bo przecież dom to zawsze dom 😊 Tego Wam Kochani życzymy z całego serca.

Na naszej scenie wystąpili:

Artyści z Ukrainy: Zespół Malwa Band, Brava – Borislava Belotserkovskaya oraz Sasza – młodziutki akordeonista oraz artyści z Polski: Krajewski & Walczak & Pan Nutka i niesamowicie utalentowane dzieci i młodzież z Centrum Kultury Fabryczka pod opieką swojej mentorki i trenerki Klaudii Cituk.

Mieliśmy okazję posłuchać cudownych głosów: Zosi Kulbickiej (Szyba), Leny Torbińskiej (Boję się), Pauliny Jankowskiej w duecie z Olkiem (Dunka na dwa serca), Hani Kostrzewy (Wariatka Tańczy), Julii Mróz (Loyal Brave), Oliwii Rutkowskiej (Kiling me Softly), Klaudii Cituk (Dni, których nie znamy) oraz do głębi serca poruszających piosenek: „Dziwny jest ten świat” i „List”  w wykonaniu 12 letniego Oskara Oleksiuka.

Wyjątkowo wrażliwe, empatyczne i bardzo utalentowane dzieci. Wielkie brawa. Byliście wspaniali.

Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj z nami byli. Dziękujemy za wsparcie zbiórki oraz za waszą obecność i dobre serca. Dziękujemy Radnej Dzielnicy Targówek – Anecie Wyczółkowskiej, że była z nami i wspierała nas swoją energią.

Post by ckiawawpl-admin

Comments are closed.