Mamy to! Przystanek Siarczana już działa!
W pierwszą, październikową niedzielę wspólnie z mieszkańcami otworzyliśmy Miejsce Aktywności Lokalnej, czyli przestrzeń dedykowaną lokalnej społeczności, sprzyjającą i wspierającą realizowanie pomysłów mieszkańców, nawiązywaniu  sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu.

Podczas otwarcia można było spróbować swoich sił na „Przystanku Warsztatowym” budując i ozdabiając karmnik,  udekorować lniane torby kolorową, stemplowaną kompozycją  z liści na „Przystanku rękodzieło”, wspólnie posadzić wielobarwny, wyplatany kwiatowy ogród, usiąść na ławeczce – „Przystanku dla Zaczytanych”, rozegrać partyjkę szachów na „Przystanku  Gier i Zabaw”, skosztować smakołyków przygotowanych przez załogę CKiA na „Przystanku Czym chata bogata” i podzielić się pomysłami na inicjatywy na „Przystanku Pomysłów”.

Oczywiście nie mogło też zabraknąć przepysznego tortu, który serwowany był przez Panią Dyrektor Agnieszkę Szmulewicz wprost przez MAL-owskie okienko. Dziękujemy wszystkim, którzy wspólnie z nami świętowali otwarcie Przystanku Siarczana! Zapraszamy i zachęcamy do odwiedzania tej przestrzeni, zgłaszania Waszych pomysłów i inicjatyw. Już działa Mal-owski kontakt- można pisać na adres mailowy przystanek.siarczana@ckia.waw.pl albo odwiedzić nasz MAL podczas dyżuru animatorki, w każdą środę w godz.: 17:00-19:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *