Bardzo ważną częścią wydarzenia „Jesienna Wystawa Złoceń” było ogłoszenie wyników konkursu, ogłoszonego na początku września oraz wręczanie nagród i dyplomów. Największym zaskoczeniem dla nas było nie tylko to jak wiele prac wpłynęło, ale jak były piękne! 

Serdecznie dziękujemy rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie jakim się Państwo wykazaliście.

Dziękujemy także Komisji konkursowej w składzie: Katarzyna Górska-Manczenko -radna Dzielnicy Targówek, Agnieszka Nyka – artysta plastyk, Jacek Jasik – mecenas. Komisja miała bardzo trudne zadanie i obradowała ponad 3 godziny! 

 

Poniżej przedstawiamy podsumowanie konkursu.

W konkursie „Jesienna wystawa złoceń” wpłynęło 118 prac, w tym:

52 w kategorii wiekowej 3-6 lat
66 w kategorii wiekowej 7-10 lat

Były to zarówno prace indywidualne jak i zgłoszone przez następujące szkoły i przedszkola:

Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego „Alka”, ul. Samarytanka 11a;
Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza Gajcego, ul. Mieszka I 7;
Szkoła Podstawowa nr 275 im. Artura Oppmana z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Św. Hieronima 2; Szkoła Podstawowa nr 277 im. Elizy Orzeszkowej, ul. Suwalska 29;
Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza, ul. Krakusa 2;
Szkoła Podstawowa nr 377, ul. Trocka 4;
Szkoła Podstawowa nr 378 im. Ignacego Paderewskiego, ul. Bartnicza 8;
Przedszkole nr 81, ul. Barkocińska 19/21;
Przedszkole nr 88 „Pod zielonym listkiem”, ul. Poborzańska 19;
Przedszkole nr 90, ul. Turmoncka 7;
Przedszkole nr 94, ul. Smoleńska 64;
Przedszkole nr 113, ul. Krasiczyńska 4;
Przedszkole nr 125 „Pod złotym promykiem” ul. Suwalska 15;
Przedszkole nr 128, ul Majora Mariana Bernaciaka „Orlika” 40;
Przedszkole nr 154 „Pod wesołą truskaweczką”, ul. Hieronima 5;
Przedszkole nr 155 „Roztańczona kraina”, ul. Bartnicza 6;
Przedszkole nr 156, ul. Żuromińska 2a;
Przedszkole z serduszkiem nr 157, ul. Bazyliańska 10.

Komisja konkursowa w składzie: Katarzyna Górska-Manczenko, Jacek Jasik, Agnieszka Nyka przyznało następujące nagrody:

W kategorii wiekowej 3-6 lat

III miejsce: Laura Trusewicz, lat 4, za pracę pt. „Idzie, idzie jesień”, Szkoła Podstawowa nr 298, ul. Krakusa 2, opiekun artystyczny Joanna Mordak

II miejsce: Antonina Koźlińska, lat 3, za pracę pt. „Jesienne drzewa”, Przedszkole nr 81, opiekun artystyczny Anna Złotorowicz

I miejsce: Weronika Soszyńska, lat 6, za pracę „Bródnowskie konie jesienią” Szkoła Podstawowa nr 378, opiekun artystyczny Małgorzata Pater

W kategorii wiekowej 7-10 lat

Wyróżnienie: Miriam Khamidowa, lat 8, za pracę pt. „Jesień oczami kota”, Szkoła Podstawowa nr 58, opiekun artystyczny Justyna Szafirska

Wyróżnienie: Marzenka Świerszcz, lat 7, za pracę pt. „Pani Jesień”, Szkoła Podstawowa nr 275, opiekun artystyczny Dorota Wiśniewska

Wyróżnienie: Kacper Aleksiński, lat 8, za pracę pt. „Pan jeżyk”, Szkoła Podstawowa nr 52, opiekun artystyczny Katarzyna Bączyk

Wyróżnienie: Bartłomiej Świerszcz, lat 9, za pracę pt. „Pani Jesień”, Szkoła Podstawowa nr

III miejsce: Olga Lewandowska, lat 8, za pracę pt. „Jesień w Parku Bródnowskim”, Szkoła Podstawowa nr 52, opiekun artystyczny Barbara Reimer

II miejsce: Jakub Majewski, lat 8, za pracę pt. „Jesień”, Szkoła Podstawowa nr 275, opiekun artystyczny Elżbieta Wójcik

I miejsce: Małgorzata Banaszewska, lat 8, za pracę pt. „Mój jesienny Targówek”, Szkoła Podstawowa nr 52, opiekun artystyczny Barbara Reimer 

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *