Gra miejska – spotkanie ze zwycięzcami

W niedzielę w Centrum Kultury i Aktywności odbyło się wręczenie nagród zwycięskim drużynom w Grze miejskiej – poznaj zakamarki Targówka Fabrycznego i Elsnerowa.

„Jak dobrze mieć sąsiada” – warsztaty

„Jak dobrze mieć sąsiada,Jak dobrze mieć sąsiada,On wiosną się uśmiechnie,Jesienią zagada (…)” I tak właśnie zagadujemy do naszych sąsiadów jesiennie , nie tylko fragmentem tekstu piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej ale także zaproszeniem na Siarczaną do udziału w warsztatach plastycznych sąsiedzkiej Szkoły Podstawowej nr 58 im. Tadeusza Gajcego.

Śpiewające fortepiany

Cudowni artyści, perfekcyjni muzycy i niesamowita publiczność którą mieliśmy okazję gościć w ostatnią niedzielę sprawili, że byliśmy świadkiem wyjątkowego widowiska muzycznego. Janusz Tylman i Czesław Majewski czarowali swoimi talentem muzycznym , a  w między czasie zabawiali naszą publiczność opowiadając zabawne anegdoty. Jeśli Śpiewające fortepiany, to oczywiście nie mogło zabraknąć Maliny Kowalewski Band – zespołu wyśmienitych i niezwykle utalentowanych muzyków. Prawdziwą przyjemnością było słyszeć Ich wszystkich razem na scenie. Wczorajszego wieczoru mieliśmy ogromną przyjemność słuchać sopranistki Joanny Stefańskiej Matraszek oraz towarzyszącego jej, czarującego i ujmującego  Ireneusza Miczki – baryton. Długo nie zapomnimy tego wieczoru. Dziękujemy z całego serca i zawsze serdecznie

„Wykrywacz kłamstw” – spektakl Teatru Capitol

W sobotni wieczór mieliśmy ogromny zaszczyt gościć w naszym parku przed Centrum Kultury i Aktywności – teatr Capitol z przedstawieniem pt. „Wykrywacz kłamstw”. Spektakl komediowy z ważnym przesłaniem – szanujmy się i kochajmy. W końcu wszyscy mamy jedno życie i głupio byłoby je marnować na kłótnie i nienawiść. Gwiazdorska obsada: Anna Gornostaj, Olaf Lubaszenko i Kacper Kuszewski, gwarantowała doznania artystyczne na najwyższym poziomie.Po tym wieczorze na pewno każdy z nas już zrozumiał, że czasem lepiej wiedzieć trochę mniej.W ten wyjątkowy wieczór były z nami Panie: Dorota Kozielska – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek, Justyna Rucyk – Radna Dzielnicy Targówek oraz Hanna

2 lata razem – wystawa

Kochani. Działamy już 2 lata. Z tej właśnie okazji powstała wystawa, którą możecie oglądać przed budynkiem Centrum Kultury i Aktywności. Wystawa pełna wspomnień, dla nas niezwykle ważna. Zapraszamy.

Pierwsze urodziny MALa „Przystanek Siarczana”

Urodziny bez gości, prezentów i tortu nie byłyby urodzinami. A na naszych pierwszych urodzinach MAL Przystanek Siarczana było to wszystko i jeszcze więcej . Piękna pogoda, wspaniałe humory towarzyszyły nam przez całe wydarzenie.

Koncert muzyki filmowej: filmy, bajki, seriale

Jak niedziela wieczór to dobranocka, a jak dobranocka to „Pszczółka Maja” . Tą i inne piosenki z bajek i seriali oraz filmów mogliśmy posłuchać dziś i pośpiewać wspólnie ze wspaniałymi solistami Martą Kosiorek, Patrykiem Krajewskim, Rafałem Walczakiem oraz towarzyszącym im muzykom.

Koncert Olgi Bończyk

Energetyczny i żywiołowy a jednocześnie nostalgiczny i nastrojowy – taki był niedzielny koncert Olgi Bończyk, którym rozpoczęliśmy „Jesień na Siarczanej”.

III Gra Miejska PSTRYK

Gra miejska „PSTRYK” organizowana na Targówku Fabrycznym cieszy się popularnością i ma swoich stałych fanów.