"Sąsiadki z pobliskiego ula" - sąsiedzki piknik ekologiczny w CKIA/ Koncert Fundacji RETRO im. M. Fogga- "Wspomnienie Mieczysława Fogga".

Relacja z wydarzenia.

W niedzielę 26 maja w Centrum Kultury i Aktywności odbył się Ekologiczny Piknik Sąsiedzki – „Sąsiadki z pobliskiego ula”, zorganizowany z okazji Europejskiego Dnia Sąsiada. To międzypokoleniowe wydarzenie stało się doskonałą okazją do integracji sąsiedzkiej i wspólnego spędzenia czasu. Piknik był także momentem refleksji nad działaniami ekologicznymi, zwiększającymi świadomość społeczną o potrzebie ochrony owadów zapylających. Motywem przewodnim były pszczoły, 😊 które zawojowały nasze serca i umysły.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich naszych sąsiadów, którzy zechcieli spędzić z nami ten wyjątkowy dzień oraz do, Rafała Amora, który profesjonalnie podzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem pszczelarskim. Dziękujemy również Rafałowi Suchockiemu, Radnemu Dzielnicy Targówek, za Jego obecność i wsparcie. 😊

O godzinie 19:00 mieliśmy zaszczyt gościć wspaniałych artystów oraz prawnuka samego Mieczysława Fogga z pięknym muzycznym projektem pn. “Wspomnienie o Mieczysławie Foggu”. Organizatorem koncertu była Fundacja RETRO im. Mieczysława Fogga.

Było to dla nas niezwykłe wyróżnienie móc gościć tak znakomity projekt w naszym Centrum. Mieczysław Fogg zasłynął nie tylko ze swojego wyjątkowego talentu i wspaniałej twórczości, ale także ze swojego niezapomnianego głosu, który poruszał serca wielu pokoleń. Jego muzyka wciąż żyje w pamięci słuchaczy, a koncert „Wspomnienie o Mieczysławie Foggu” był prawdziwą ucztą dla ducha.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego dnia oraz wszystkim uczestnikom za stworzenie niesamowitej atmosfery.

Z naszymi sąsiadami zawsze najmilej upływa nam czas. Dziękujemy pięknie 😊

GALERIA ZDJĘĆ