Sztuka "Wizyta Starszej Pani"- w reżyserii Adriana Wiśniewskiego.

Relacja z wydarzenia.

W minioną sobotę w Centrum Kultury i Aktywności odbyło się wyjątkowe przedstawienie teatralne, będące kulminacją pracy grupy “Teatr Po Godzinach w CKiA”. Amatorscy aktorzy, uczestnicy naszych cyklicznych zajęć, zaprezentowali spektakl “Wizyta starszej pani” oparty na dramacie Friedricha Dürrenmatta, pod mistrzowskim przewodnictwem aktora i reżysera Adriana Wiśniewskiego, który od początku prowadzi te zajęcia w naszej instytucji.

Sztuka opowiada o skomplikowanej moralnie sytuacji w małym miasteczku, gdzie mieszkańcy muszą zmierzyć się z pokusą i konsekwencjami swoich wyborów. Przesłanie dramatu skłania do refleksji nad siłą pieniądza, sprawiedliwością i ludzką naturą. Czy jesteśmy gotowi poświęcić nasze wartości dla korzyści materialnych? Czy historia, którą obejrzeliśmy, nie skłania nas do zastanowienia się nad własnymi wyborami i ich konsekwencjami?

Serdeczne podziękowania kierujemy do Adriana Wiśniewskiego za jego nieoceniony wkład w przygotowanie aktorów i reżyserię spektaklu. Jego zaangażowanie i pasja są źródłem inspiracji dla całej grupy. Pragniemy także wyrazić ogromne uznanie dla wszystkich członków “Teatru Po Godzinach w CKiA” za ich ciężką pracę i determinację. Jako Instytucja jesteśmy dumni, że możemy wspierać rozwój takich talentów.

Dziękujemy również widzom za liczne przybycie oraz przedstawicielkom Zarządu Dzielnicy Targówek – Wiceburmistrzynie Dzielnicy Targówek: Katarzyna Górska Manczenko oraz Dorota Kozielska za ich obecność i wsparcie.

GALERIA ZDJĘĆ